Upřesnit hledání

Problémy s komunikací : Postižený hledá ji

muž  24 let,  Problémy s komunikací,   Praha   21.5.bez fotky Student VŠ, vysoké a štíhlé postavy se zájmem o přírodu, turistiku, zvířata, ekologii hledá dívčinu podobných zájmů. Jsem introvert, tak trochu samotář, od narození mám sluchovou vadu, tudíž uvítám toleranci a pochopení. To samé nabízím i já.
Postižení: Nedoslýchavý
anonymní inzerát   odpovědět / detail
 


 muž  42 let,  Problémy s komunikací,   Jihlava   27.2.bez fotky Ahoj, rád bych tady potkal sympatickou ženskou pro trvalý vztah. Jsem sportovní typ, štíhlé vyšší postavy, 180cm/42 let, pracující, přes týden bývám v Praze, rad cestuji a jezdím na výlety, jsem nedoslýchavý, Ty nejlépe taky s vadou sluchu, připadne i s jiným postižením, hlavně aby Ti sluchový problém u partnera nevadil. Těším se na odpoved!
Postižení: Nedoslýchavý
více o majiteli   odpovědět / detail
 


 muž  37 let,  Problémy s komunikací,   BrnoInzerát obsahuje připojenou fotografii     9.1.foto Jsem 36-letý Erik z Brna s drobnou vadou řeči. Hledám touto cestou seznámení s milou přítelkyní ke schůzkám, na dovolenou, která mi bude rozumět. Jsem svobodný, bezdětný a myslím že je nejvyšší čas se usadit a založit rodinku. Nebráním se poznat přítelkyni s malým dítětem, nejlépe z Brna a okolí.. Mám rád turistku, přírodu a filmy.Nerad čtu a nejsem domácí kutil, ale s domácností rád vypomáhám.. Věřím, a těším se, že se brzy poznáme !
Postižení: Vada řeči
více o majiteli   odpovědět / detail