Upřesnit hledání

Problémy s komunikací : Postižený hledá ji

muž  36 let,  Problémy s komunikací,   PrahaInzerát obsahuje připojenou fotografii     18.3.foto Příjemné nedělní odpoledne. za chvíli již pul roku nekuřák (a doufám že již navždy) pracující a samostatně žijící muž hledá kamarádku se kterou by mohl po práci zajít si popovídat, do kina, na dobré jídlo, či někam za kulturou a co dále se uvidí.. Vymítače stihnu ještě sám, bo je vyprodáno. Ano, mám postižení,, které zapříčinilo že v obličeji vypadám jak vypadám, na kvalitu života to však vliv nemá. Myslím si že jsem věrný, oddaný někdy čert z krabičky. hledám ženu s názorem, nikoliv služku.
Postižení: Nedoslýchavý
více o majiteli   odpovědět / detail
 


 muž  42 let,  Problémy s komunikací,   Jihlava   27.2.bez fotky Ahoj, rád bych tady potkal sympatickou ženskou pro trvalý vztah. Jsem sportovní typ, štíhlé vyšší postavy, 180cm/42 let, pracující, přes týden bývám v Praze, rad cestuji a jezdím na výlety, jsem nedoslýchavý, Ty nejlépe taky s vadou sluchu, připadne i s jiným postižením, hlavně aby Ti sluchový problém u partnera nevadil. Těším se na odpoved!
Postižení: Nedoslýchavý
více o majiteli   odpovědět / detail
 


 muž  37 let,  Problémy s komunikací,   BrnoInzerát obsahuje připojenou fotografii     9.1.foto Jsem 36-letý Erik z Brna s drobnou vadou řeči. Hledám touto cestou seznámení s milou přítelkyní ke schůzkám, na dovolenou, která mi bude rozumět. Jsem svobodný, bezdětný a myslím že je nejvyšší čas se usadit a založit rodinku. Nebráním se poznat přítelkyni s malým dítětem, nejlépe z Brna a okolí.. Mám rád turistku, přírodu a filmy.Nerad čtu a nejsem domácí kutil, ale s domácností rád vypomáhám.. Věřím, a těším se, že se brzy poznáme !
Postižení: Vada řeči
více o majiteli   odpovědět / detail
 


 muž  44 let,  Problémy s komunikací,   Frýdek-Místek   9.10.bez fotky Ahoj...jsem obyčejný ,trochu při těle a kuřák a hledám ženu k sobě,najde se?
Postižení: Nedoslýchavý
více o majiteli   odpovědět / detail
 


 muž  36 let,  Problémy s komunikací,   Praha   19.9.bez fotky Ahoj, učím se český znakový jazyk a hledám milou neslyšící kamarádku na povídání, posezení, kulturu.
Postižení: Neslyšící
více o majiteli   odpovědět / detail