Upřesnit hledání

Problémy duše : Postižená hledá jeho

žena  36 let,  Problémy duše,   Ostrava   30.4.foto Ahoj je mi 35 jsem z Ostravy a ráda bych si našla přítele nejlépe z Ostravy nebo blízkého okolí, odpovědím bez fotky pravděpodobně nebudu odpovídat...
Postižení: Schizoafektivní porucha
více o majiteli   odpovědět / detail
 


 žena  46 let,  Problémy duše,   BřeclavInzerát obsahuje připojenou fotografii     6.2.foto Ahoj, jmenuji se Martina, je mi 46 let a hledám kamaráda na společné výlety, návštěvy, procházky nebo do kina. Ráda vyšívám, mám ráda dobrou společnost a přátele. Nejlépe z okresu Břeclav, Brno - venkov nebo okolí.
Postižení: Ostatní poruchy nálad
více o majiteli   odpovědět / detail
 


 žena  29 let,  Problémy duše,   Litoměřice   13.1.bez fotky Ráda bych poznala dobrosrdečného muže, který stejně jako já žije pro cit a lásku. Neskutečně trpím samotou a moc ráda bych to změnila, poznala spřízněnou duši, jednou se i vdala a strávila život po boku toho druhého až do konce svých dnů. Najdu prosím? Přesto, že pobírám ID, jsem silné postavy a trpím těžkou agorafobií, jsem milující, starostlivá, obětavá a velmi přátelská. Věk není důležitý, důležité je pouze srdce a povaha. Všem odepíši.
Postižení: Deprese
více o majiteli   odpovědět / detail
 


 žena  36 let,  Problémy duše,   Ostrava   2.1.foto Ahoj, už dlouho hledám spřízněnou duši, ráda jezdím na hory, na kole, ráda čtu a dívám se na filmy a poslouchám hudbu. Moje diagnoza je emočně nestabilní porucha osobnosti a lehká sociální fobie. Snad tady najdu někoho, s kým bych si rozuměla.
Postižení: Poruchy osobnosti
více o majiteli   odpovědět / detail
 


 žena  25 let,  Problémy duše,   Písek   22.12.bez fotky Středoškolačka s lehkou formou AS hledá přítele, kamaráda .... ráda tancuju, poznávám, cestuju a nikdy nesplynu s davem...
Postižení: Poruchy osobnosti
anonymní inzerát   odpovědět / detail