Upřesnit hledání

Postižený hledá ji : Různé kategorie

muž  38 let,  Problémy v pohybu,   Hradec Králové   24.5.bez fotky Ahoj hledám z Hradce Králové dívku,ženu v invalidnim důchodu:napíšeš?
Postižení: Vozíčkář – získaný handicap
více o majiteli   odpovědět / detail
 


 muž  57 let,  Problémy v pohybu,   Kralupy n. Vltavou   24.5.foto Ahoj jsem 4 roky fyzicky postižený tím,že mám špatnou chuzi,ale jdu,mám svoji domácnost a důchod.Najdu ke mě ženu na spolužití a porozumění v 56 letech?Nemám podmínky,ale mám psa kokra.
Postižení: Chůze o berlích - získaný handicap
více o majiteli   odpovědět / detail
 


 muž  49 let,  Problémy v pohybu,   Třinec   23.5.foto Do kopce potřebuji zatlačit,z kopce tě svezu:) hledám obyčejnou ženu s vyřešenou minulostí ,přiměřeného věku. Jsem soběstačný ale ve dvou je to veselejší:) nekoušu,ozvi se.
Postižení: Vozíčkář – vrozené onemocnění
více o majiteli   odpovědět / detail
 


 muž  38 let,  Problémy duše,   BrnoInzerát obsahuje připojenou fotografii     23.5.foto Ahoj, hledám hezkou, hodnou milou holku z Brna, nekuřačku- já 37let, 200cm, 99kg-VŠ bez závazků- záliby sport (karate,atletika), film (sci-fi, romantika)nekuřák, skoro abstinent...Filip
Postižení: Schizoafektivní porucha
více o majiteli   odpovědět / detail
 


 muž  42 let,  Zrakový handicap,   PrahaTelefon   Inzerát obsahuje připojenou fotografii     21.5.foto ???Pendlovka??? pro nevidomého hodináře, který už by rád tzv. dovrtal a usadil se v dívčím srdci jednom jediném. Když kyvadlo našeho věkového rozdílu bude mít toleranci +- 5 let, zcela v poho. I pokud ta mínusová křivka bude větší, sveřepě to neodmítnu, neboť i mladá duše může být velice moudrá a starší duše naopak až překvapivě mladá. Své tranc...jo odhazuji v dál, rád bych se s Tebou při se...stupu do hlubin duše nejen smál. Keďé mere...ďäšťivoj önoc, sechs...hümaciónoš ó moc.
Postižení: Nevidomost
více o majiteli   odpovědět / detail
 


 muž  26 let,  Jiné znevýhodnění,   Most   22.5.foto ahoj všem našla by se tu romka z lehčí retardaci kolem mostu a litvínova kolem 25 let
Postižení: Jiné
více o majiteli   odpovědět / detail
 


 muž  24 let,  Problémy s komunikací,   Praha   21.5.bez fotky Student VŠ, vysoké a štíhlé postavy se zájmem o přírodu, turistiku, zvířata, ekologii hledá dívčinu podobných zájmů. Jsem introvert, tak trochu samotář, od narození mám sluchovou vadu, tudíž uvítám toleranci a pochopení. To samé nabízím i já.
Postižení: Nedoslýchavý
anonymní inzerát   odpovědět / detail
 


 muž  27 let,  Problémy duše,   BrnoInzerát obsahuje připojenou fotografii     21.5.foto Ahoj, rád bych poznal fajn hodnou slečnu nejlépe z Brna a okolí ve věku 18 - 28 let, ale možno i z celé ČR, které by nevadila moje nemoc - schizofrenie. Ty můžes být také s nějakým omezením, nevadí mi to, nemusis se ničeho bát. Je mi 28 let, vystudoval jsem bakalářský program Ekonomika & management v Brně a nyní si hledám práci na zkrácený úvazek. Mezi mé zájmy patří taneční hudba, cestování, filmy, vaření, koncerty, sport. Budu moc rád, když se ozveš, odpovím všem. Michal
Postižení: Schizofrenie
více o majiteli   odpovědět / detail
 


 muž  42 let,  Jiné znevýhodnění,   Roudnice nad Labem   20.5.foto Hledám přítelkyni, pro společný život, cestování, zábavu i povinnosti. Mám lehce opadlé břišní svalstvo a menší vadu chrupu.
Postižení: Jiné
více o majiteli   odpovědět / detail
 


 muž  42 let,  Zrakový handicap,   PrahaTelefon   Inzerát obsahuje připojenou fotografii     18.5.foto Původně jsem si předsevzal: dokud se neožením, má tělesná váha musí zůstat jak snesitelný lunt, manželka teprve může z ní učinit nepřijatelný hunt. Což o to, svatba - časem vyjde, nevyjde, uvidí se, v poho. Jenže: lunt už sem tam a hunt víc a více vystrkuje růžky. Čili chtělo by to chytrou poradkyni, která by mě zhu...morem ještě víc rozm...rekonvalescenční formou přenesla do přijatelné podoby tělesné schránky. Toť idea jednoho nekoukavého, svobodného bystrovočka.
Postižení: Nevidomost
více o majiteli   odpovědět / detail
 


 << předchozí  další >>